Sada kávových kapslí Dersut do Nespresso 40 ks

Sada 40 kusů kávových kapslí Dersut do Nespresso.

  • Kávové kapsle Dersut ORO BLU (10 kapslí)
  • Kávové kapsle Dersut NON PLUS ULTRA (10 kapslí)
  • Kávové kapsle Dersut LIGHT (10 kapslí)
  • Kávové kapsle Dersut Plus DECALIGHT (10 kapslí)
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 455115
516 Kč –22 % 399 Kč 356 Kč bez DPH 10 Kč / 1 ks
Sada kávových kapslí Dersut do Nespresso 40 ks
Sada kávových kapslí Dersut do Nespresso 40 ks 2 min
Poznej DERSUT
516 Kč –22 %
Exkluzivní nabídka
Exkluzivní nabídka
dovozce prémiových produktů
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
možnost výběru
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1990 Kč
Přes 20 000 možností
Přes 22 000 možností
Zásilkovna | Balíkovna | GLS Parcel Shop

Sada 40 kusů kávových kapslí Dersut do Nespresso.

  • Oro Blu je ideální varianta pro ranní kávu, jedná se o příjemnou, harmonickou a povzbudivou směs káv. V chuti najdete plnétóny čokolády, které zůstávají v dlouhé dochuti. 

  • Non Plus Ultra Dersut je směs 100% Arabica vyráběná z prémiových káv celého světa a vybraná pro ten nejlepší prožitek z espressa. Tato kávová směs má jemné a obklopující tělo v kombinaci s bohatou a vytrvalou vůní. Lehké ovocné a mandlové tóny dokonale splynou s kakaovou dochutí, takže je tato káva ideální pro párování s dezerty. 
  • DecaLight je jedinečná a uznávaná pro své jemné tělo. Vůně je trvalá a obsahuje lehké karamelové tóny s dochutí čokolády. Díky procesu odstraňování vosku a kofeinu je směs Decalight lehčí a jemnější při si však stále zachovává vlastnosti typické pro vynikající espresso. Ideální jako káva na večer s příjemnou chutí a dokonalou stravitelností. 
  • Light je díky patentované technologii daleko lehčí a jemnější. Ocení to především ti, kteří jsou citliví na žaludek a bývá jim po běžné kávě těžko. Zároveň si však tato směs zachovala vynikající chuť typickou pro italské espresso. 

Kávové kapsle jsou plně kompatibilní s kávovary Nespresso
Balení obsahuje 4 x 10 ks kapslí (5,5 g kávy / kapsli)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1949 převzala hraběcí rodina Caballini ze Sassoferata malou pražírnu kávy, která v té době fungovala pouze 2 roky - Dersut Caffè z Conegliana.

V letech krátce po druhé světové válce byla káva velkým luxusem, který si mohlo dovolit pouze „pár vyvolených“. Právě nedostupnost kávy se pro rodinu Caballini stala tím největším motorem v rozvoji svého podniku. Díky svému obchodnímu duchu, pro který byla kvalita výrobků na prvním místě, firmu rok po roce stále více rozšiřovala. Hlavními styčnými body byly pro italskou firmu s kávou Benátsko, Trentino Alto Adige a Furlánsko. V roce 1954 bylo založeno seskupení pražíren kávy oblasti Triveneto, jejíž je Dersut zakládajícím členem. Toto seskupení je dodnes aktivní a v roce 2015 se rozšířila do celé Itálie.

RODINA GIANFRÉ

Byla to Elisabetta Gianfré, manželka hraběte Vincenza Caballiniho ze Sassoferrata, kdo chtěl převzít firmu Dersut Caffè z Conegliana Veneta a přeměnit ji ve společnost, která bude mít v budoucnosti úspěch. Zájem o tento obor je rysem rodiny: otec Luigi obchodoval se surovou kávou v Terstu, zatímco bratr Armando byl ve stejném městě majitelem Excelsior Industria Caffè Torrefatto. Tyto dvě firmy, které jsou obě do dnešní doby rodinnými společnostmi, spolu během let plodně spolupracovaly a staly se styčným bodem pražíren v oblasti Triveneto.

RODINA CABALLINI ZE SASSOFERRATA

Vincenzo Caballini ze Sassoferata, mladý muž s prestižní funkcí ve společnosti Fiat v Terstu, se v roce 1949 přestěhoval do Conegliana s manželkou Elisabettou, aby si splnili sen řídit pražírnu. Díky jemu dosáhla firma Dersut prvních úspěchů na trhu, takže mu byl pro jeho projevené průmyslové schopnosti v roce 1960 udělen titul Rytíře Italské republiky za zásluhy.

V sedmdesátých letech vstoupil do firmy i syn Giorgio, který je současným jednatelem, a po něm v devadesátých letech i Lara, vnučka zakladatele, která mu pomáhá s řízením firmy. I doktorka Giulia, mladší dcera hraběte Giorgia, se připravuje na vstup do firmy. Historie firmy Dersut je historií tří rodinných generací a bude pokračovat i v příštích desetiletích.

Podobné produkty

Pyramidové čaje Dersut infuze z lesního ovoce sada 12 ks min
Novinka Tip
139 Kč

Pyramidové čaje Dersut - infuze z lesního ovoce sada 12 ks je zabalena v celofánu.

86F47
Pyramidové čaje Dersut dárková mix sada 6 ks min
Novinka Tip
69 Kč

Pyramidové čaje Dersut - dárková mix sada 6 ks je zabalena v celofánu.

86F36
Pyramidové čaje Dersut zelený čaj mix sada 12 ks min
Novinka Tip
139 Kč

Pyramidové čaje Dersut - zelený čaj mix sada 12 ks je zabalena v celofánu.

86F42