O nás

Náš rodinný podnik byl založený již v roce 2002 a má tak za sebou více než dvě dekády historie v poskytování unikátních gastronomických zážitků.

Od počátku jsme byli hnáni hlubokou vášní pro kvalitní italskou kávu Dersut, která patří mezi dominantní na italském trhu. Vybudovali jsme si pevnou reputaci v oblasti kvality a vynikajícího servisu, zejména v segmentu HoReCa (hotelů, restaurací a kaváren).

Vždy jsme se snažili nabízet produkty, které splňují očekávání našich náročných firemních zákazníků, a s rostoucím zájmem ze strany těchto klientů jsme neustále rozšiřovali naši nabídku a upevňovali naši pozici na trhu.

 

Náš sortiment je pečlivě vybírán a průběžně aktualizován, aby uspokojil i ty nejnáročnější chutě. Kromě kávy DERSUT, jsme se rozšířili o exkluzivní prosecco, italské "šampaňské" franciacorta, šumivá vína z Trenta a tichá vína z oblastí Friuli, Veneto, Valdobbiadene, Piave a Puglia. Nedávno jsme do naší nabídky zařadili i španělská šumivá vína cava, čímž jsme ještě rozšířili naše portfolio o další prvotřídní produkty.

Věříme v důležitost rodinných hodnot, blízkých vztahů a důvěry, které jsou základem našeho podnikání. Jsme zavázáni k poskytování nejvyšší úrovně zákaznického servisu a toho, že naši zákazníci jsou vždy na prvním místě.

Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na další roky poskytování nejlepších produktů a služeb pro vás.

S láskou, Tým Botego.cz