Věrnostní program

Věrnostní program BOTEGO představuje způsob poděkování za nákupy v našem e-shopu. Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme věrnostní systém za realizované nákupy a další aktivitu (registrace, přihlášení k odběru mailingu, k svátku a narozeninám). Celková částka, kterou vynaložíte na nákup našich produktů, bude automaticky převedena na bodovou hodnotu, a to v poměru 20 CZK = 1 prémiový bod. Body mohou sbírat pouze registrovaní zákazníci.

 

Registrace_botego_cz-min

 

Jak můžu získat prémiové body?

Prémiové body získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek prémiových bodů, můžete je uplatnit v rámci dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím zajímavější odměny můžete získat. Prémiové body se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Body se přičítají podle již zmíněného vzorce 20 CZK = 1 prémiový bod.

 

Můžu získat prémiové body i jinak?

Ano, můžete. Za vaši registraci vás odměníme 50ti prémiovými body. Za přihlášení k odběru novinek máte od nás dalších 50 prémiových bodů. Dále vás odměníme 50ti prémiovými body k svátku a 50ti prémiovými body k narozeninám. 

 

Jak můžu prémiové body uplatnit?

Nasbírané prémiové body vám přináší slevy. Stav prémiových bodů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. V košíku vidíte stav vašich prémiových bodů s možností jejich použití. Jeden prémiový bod = 1 Kč. Minimální výše objednávky pro čerpání bodů je 600 Kč s DPH.

 

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít prémiové body a zároveň uplatnit slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím prémiových bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky, a tím pádem také celkový počet získaných prémiových bodů.

 

Přehled bodů…

Přehled počtu získaných prémiových bodů je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do svého účtu se dozvíte bilanci prémiových bodů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich prémiových bodů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich prémiových bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho účtu.

 

Co když si zakoupím produkt bez využití prémiových bodů a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými body?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané prémiové body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

 

A co platnost mých prémiových bodů?

Platnost prémiových bodů je omezena na 365 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!

 

Další informace

Prémiové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE prémiové body uplatnit!

Tyto věrnostní podmínky nabývají účinnosti dnem 1. 2. 2024