Zámecká degustace Čechy pod Kosířem 28. 9. 2024

Varianta: Zámecký sál

Kapacita cca 50 lidí (Nutná opatrnost, červené víno raději ne, ostatní je ok). V sále je funkční piano, k dispozici terasa a schody, tudy by se vcházelo. 

Při jednání z panem Kastelánem velice kvitovány naše top dealkoholizované vína, už je z pohledu lokality je dobré aby někdo sem tam i řídil a tím, že by se promoval i tento ,,poklad,, nebyl by takový problém mít hosty alko i nealko.

Akce by byla řešena jako zámecká degustace - italský večer. Byla by to společná akce se zámkem. Připravili by i oficiální marketingové podklady, letáky, online v šablonách zámeckých akcí. Mohou i online prodávat vstupenky na akci (Domluvili bychom se na ceně atd - v rámci společné akce bychom neplatili pronájem, ale nějak bychom se domluvili v rámci částky ze vstupného a podobně) Za mně i jako marketingová degustace je to ok s následným prodejem toho, co hostům chutnalo.

Když by byla vzájemná spokojenost, možnost opakovaných akcí, dříve pořádali i zámecké plesy, ale po odejmutí dotací těchto akcí přestali.

Tím, že by to byla ofiko akce, mohli by tam být ze strany zámecké i nějací důležití hosté (kraj, radnice, politik)

Odkaz na zámek

Zamecka_degustace_halvni_sal-min
 

Degustace by probíhala v tomto hlavním sále s různými možnostmi živé hudby, zpěváků. Degustace - show atd ... Akce by se konala 28. září, což je svátek sv. Václava. Délka akce v sále cca 2-3 hodiny.

Zamecka_degustace_halvni_sal_2-min

Varianta: Zámecká oranžérie

Kapacita xyz - 100 lidí je ideální, aby akce by byla jakž takž plná lidí. Za mně je to lepší varianta (Může být i červené víno, lepší možnosti zázemí pro chlazení ledem, příslušenství, hudební zázemí, okamžitý přístup na velký prostor před)

Tady by délka akce degustace + dojezd mohla být asi delší. Hned v blízkosti je velké pěkné parkoviště.

Další foto třeba tady ze svatby

Zamecka_degustace_oranzerie-min